• "" را در عنوان کالا جستجو کن
  • "" را در ناشر جستجو کن
  • "" را در مولف جستجو کن
  • "" را در مترجم جستجو کن

درباره ما

نشر چکه، از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرده است و برای گروه‌های سنی خردسال، کودک، نوجوان در قالب داستان، شعر و آموزشی کتاب منتشر می‌کند که تعدادی از این آثار، از سوی جشنواره‌های گوناگون جوایزی نیز کسب کرده‌اند.

عمده‌ی فعالیت‌های ما در زمینه‌ی کتاب‌های کودک و خردسال می‌باشد و تا به حال علاوه بر انتخاب و ترجمه‌ی آثار برگزیده از زبان‌های دیگر، مجموعه‌‌هایی از کارهای تالیفی را برای گروه‌های سنی مختلف منتشر کرده یا در دست انتشار دارد.

همچنین نشر چکه در کنار چاپ کتاب‌های کاغذی، پروژه‌ یک‌پارچه و گسترده‌ای را به نام «کتاب‌های زنده» تولید کرده که تاکنون چندین محصول با این ویژگی روانه بازار کرده است. کتاب زنده (کتاب تعاملی) اپلیکیشن‌هایی هستند که برای موبایل، تبلت و هم‌چنین دیگر سیستم‌ها قابل استفاده است. این اپلیکیشن‌ها همگی براساس فرم و محتوای کتاب‌های کاغذی طراحی شده اما علاوه بر محتوای کتاب امکانات دیگری اعم از بازی و پیش‌برد فردی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

آلبوم موسیقی «اتوبوس قرمز» کاری مشترک از انتشارات چکه و گروه موسیقی بمرانی شامل 8 موسیقی زیبا و شاد برای گروه سنی صفر تا صدسال از دیگر محصولات غیرکتابی این نشر می‌باشد.